Yörsiad Çallı’ya Büyük Bir İftar Çadırı Kurdu

Yörsiad’dan Çallı’da İftar Çadırı Hizmeti. Yörsiad  Çallı’ya büyük bir iftar çadırı kurdu.

Yörsiad Çallı’da 550 Kişilik İftar Çadırı Kurdu

Antalya’da faaliyet gösteren Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) Ramazan ayı boyunca Çallı’da her gün 550 kişiye iftar yemeği verecek.

Ramazan ayının ilk iftar yemeğine katılan YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ve Yönetim Kurulu üyeleri, vatandaşlarla birlikte oruçlarını açtı. Başkan Beken, “Biz iş adamları olarak hep şu felsefeyi amaç ediniyoruz. Biz iş adamları sadece kendi ocağının tütmesini sağlamaz, diğer ocakların da tütmesini sağlar. Bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen tüm YÖRSİAD üyelerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

iftar çadırıYÖRSİAD Başkanı Beken, “Bu çadırın kurulmasında bize bu yeri tahsis eden, öncelikle Kepez Belediyesi Başkanı Sayın Hakan Tütüncü’ye çok teşekkür ediyoruz. İftarlarda bir araya gelmenin çok büyük bir anlamı var. Biz de yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte 30 gün boyunca burada iftar çadırımızda yemek vereceğiz. Her gün vereceğimiz yemek 550 kişiye dağıtılacak. Böyle bir organizasyonu yapmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bundan sonra da bu organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

kaynak: http://www.haberler.com