Kıl Çadırın Keyfi “Keyfi Çadır” Muğla’da

Kıl Çadırın Keyfi “Keyfi Çadır” Muğla’da açıldı.

keyfi çadır muğlaKıl Çadır Mekanları güzelleştirmeye devam ediyor.

Muğla farklı konsepte yeni bir mekan daha kazandı. Keyfi Çadır, Muğla’da bir ilki gerçekleştirerek, geniş bahçesi ve kıl çadır içerisindeki hizmetleriyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Keyfi Çadır isimli işyeri Muğla’da bir ilki gerçekleştirerek, vatandaşlara geniş bir bahçenin yanı sıra burada bılınan kıl çadırı içerisinde farklı bir konseptle Muğla’da hizmete girdi.

keyfi çadır muğla

Emirbeyazıt Mahallesi Sokak 79 Güney Göz Hastanesi yanındaki adresinde faaliyetine başlayan Keyfi Çadır içerisinde düğün salonu, hayvanat bahçesi, oyun parkı da bulunurken, kahvaltı ve akşam yemeği hizmetleri de damak zevkine önem verenlere yönelik olarak sunuluyor.Keyfi Çadır’ın açılışını Halkbank Muğla Şubesi Müdürü Serdar Zirek ve Muğla Belediyesi Zabıta Müdürü Şevket Gülen yaptı. Keyfi Çadır İşletmecisi Mehmet Urbey, Muğla’da önemli bir ihtiyaca karşılyık verebilecek bir mekan oluşturmak istediklerini belirterek, “Muğla’da ailelerin bir restorana, bir düğün salonlarına gittiklerinde çocuklarına vakit ayırmaktan kendilerine vakit ayıramadıklarını gördük. Konseptimizi bunun üzerine kurarak böyle bir yer açtık. Düğün salonu gibi kentimizde sınırlı olan bir ihtiyacın yanında aynı zamanda çocuklarımızı da düşünerek hayvanat bahçesi ve oyun parkı yaptık. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmetlerimizle de müşterilerimizin damak zevkine hitap decek nitelikteki mutfağımızla Muğla’ya en iyi hizmeti sunmak istiyoruz” dedi.