anasayfa / Yörük Kıl Çadır Fiyatları

Yörük Kıl Çadır Fiyatları

Kıl çadırı fiyatları mekan ölçüsü de dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Ayrıca çadır yapımında kullanılan malzemeler de ekstra maliyet çıkarmaktadır. Çadır kurulacak yerin uzaklığı da doğal olarak işin içine ulaşım masrafını dahil etmektedir. Genel olarak bu maliyetler ayrı ayrı hesaplanmak yerine toplam ortalama bir ücret verilmektedir. Bu yüzden çadırı kuracak olan ekiple görüşmeniz gerekmektedir.

Fiyatlar çoğu zaman metrekare olarak hesaplanmaktadır. Mekan ne kadar geniş ve yüksekse fiyat da doğal olarak artacaktır. Fakat çoğu yapıya veya malzemeye göre kıl çadırı daha ekonomik ve estetik olmaktadır. Her ne kadar fiyat bazen yüksek olarak düşünülse de el emeği olan, belki de yüzlerce kişinin elinden geçen bu ata yadigarı eser fiyatını oldukça hak etmektedir diye düşünüyoruz.

Son zamanlarda mekanların dekorasyonu için kullanılan kıl (yörük) çadırı değişik modellerde ve ebatlarda kurulabiliyor. İster motifli ister düz ister siyah beyaz olarak dokunabilen bu çadırların fiyatları da kullanılan malzemeye ve motife göre çeşitlilik gösteriyor.

Özellikle restoran ve otellerin bahçe kısımlarını süsleyen bu çadırlar hem otantik bir görünüm hem de mekan açısından ferahlık ve serinlik sağlayabiliyor. Özellikle çöl ikliminde kullanılan bu çadırlar dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Basit anlamda kurulması kolay olsa da iş mekan dekorasyonuna gelince biraz zorlaşıyor. Bu yüzden işin ehli bu konuda tecrübeli kişilerin bu çadırları kurması gerekiyor. Aksi durumlarda istenmeyen kazalar ve zorluklar yaşanabiliyor. Kıl çadırı artık kolayca temin edilebiliyor. Bir çok çadır çeşidine göre hem doğal hem de uygun fiyat olanağı sağlayan kıl çadırı özellikle ege bölgesinde yaygın olarak üretiliyor.

Sizin de mekanınızda ya da evinizin bahçesinde kıl (yörük) çadırı kullanma düşünceniz varsa bize ulaşarak kıl çadırını temin edebilirsiniz. İsterseniz kurulumunu biz yapıyoruz.

9 yorum

 1. kıl çadırların metre kare fiyatlarını öğrenebilirmiyim …

 2. Sayın İlgili,

  Keçi kılından kese üretmek için keçi kılı dokuma kumaş ihtiyacımız vardır. Eğer satışınız varsa lütefen teklif gönderir misiniz? Satışınız yoksa bulabileceğimiz yerlerle ilgili bilgi verir misiniz? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla,

 3. Selamunaleyküm… Hayırlı İşler…

  Bu Kıl Çadırlarınızla İlgili Bilgi Almak İstiyorum…
  İnternet sitenizi İnceledim…Galerilerdeki 89 Nolu Resimdeki Çadırla İlgili Bilgi Almak İstiyorum…

  Cafe Olarak Organize Edilecek Şekilde 300 mt karelik bir Çadırın Maliyeti Ekipmanları Kurulumu Özellikleri Hakkında Bana Yardımcı Olabilirseniz Çok Sevinirim…

  Birlikte Çalışmayı Umut Ediyor Hayırlı İşler Diliyorum…

 4. 600 m2 lik bir alanı kaplayacak şekilde kıl çadırdan düğün salonu yapmak istiyorum. maliyeti yaklaşık ne olabilir bilgi.endirirseniz memnun olurum. hayırlı işler dilerim selamlarımla

 5. ERTUĞRUL SÜNEL

  Merhaba ,
  Bursa’da 2 dönüm alan içinde iki adet yörük çadırı planlıyoruz,dugun organızasyonların kullanılmak uzere 2 adet 750 kişilik olmak uzere toplam 1500 kişilik çadırların maliyetini belirtmenizi rica ediyorum.Verecegınız fıyat teklıfı ıle uzlasmamız dılegıyle..

  iyi çalışmalar

 6. Merhabalar

  istanbul yeni açacagım cafe için 250 metre yörük çadır fiyatını alabilirmiyim.

  kolay gelsin

 7. 10 m2 lik çadır fiyatı kaç TL dir.Çadır ağaçları ile birlikte mi satılıyor.Bilgi verir misiniz.

 8. HASRET HAKAN IŞIK

  Hayırlı içer.
  16 m2 kıl dokuma fiyatı ne kadar olur.?

 9. Mustafa Osmanlı

  30 metre kil cadir fiyatini alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×