BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN KIL ÇADIRDA YEMEK YEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kızılcahamam’da kıl çadırda eşi Emine Erdoğan ile yemek yedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam’da gerçekleştirilen 19. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı öncesinde Asya Termal Otel’in yakınındaki Kıl Çadır’a uğrayarak gözleme yedi. Kıl Çadır Restoran’da eşi Emine Erdoğan ile birlikte yarım saatten fazla kalan Başbakan Erdoğan, ayrıca restoranda bulunanlarla da sohbet etti.

başbakan kıl çadır

 Asya Termal Otel’in yakınında bulunan kıl çadıra eşi ile birlikte giden Başbakan Erdoğan burada sunulan yemeklerin ardından, restoran sahibi ve diğer kişilerle sohbet etti.

 Başbakan Erdoğan’ın kıl çadırı ziyareti sırasında burada bulunan sınıf öğretmeni Osman Demirel de Başbakan Erdoğan’a sazıyla türkü ziyafeti sundu. Başbakan Erdoğan’a Kızılcahamam yöresine ait “Meşeler Gövermiş” isimli türküyü çaldığını ve söylediğini ifade eden Osman Demirel, “Dünyaca sevilen bir insanı yakından görmüş olduk” dedi. Başbakan Erdoğan’ın çalınan türküyü can kulağıyla dinlediğini ve sonra da alkışladığını belirten Osman Demirel, “Başbakanımız hafif hafif mırıldandı gibi oldu” dedi. Kıl çadırdaki aileyle fotoğraflar çektiren ve sohbet eden Erdoğan, ayrıca çadırda bulunan çocuklara da oyuncak araba hediye etti.

 Kıl çadırda ayrıca türkü ziyafeti de verildi. Sunulan yemekleri çok beğendiğini söyleyen Başbakan Erdoğan sonrasında kampın gerçekleşeceği Termal Otele geçti.

kıl çadır restoran
kaynak: http://www.iha.com.tr

Buca Yörük Obası Restoran

2000 yilindan bu zamana kadar yörük obasında cok şey değişti,değişmeyen tek şey müşteri memnunuyeti oldu.
14 Bin dönüm alana kurulu yörük obasında damak tadınıza uygun birçok yemek alternatiflerini bulabiilirsiniz,ailenizle
canlı müzik dinleyebilir,coçuklarınızı oyun parkında oynatabilir,gönül rahatlığı ile bir gün geçirebilirsiniz.
yörük çadırı yörük obası


İşletmemiz her akşam canlı müzik..

kır düğün alanı,restaurantı,van kahvaltısı,açık kapalı piknik alanları yenilenen market,kasap ve şarküteri bölümleriyle hizmetinizdedir..


Buca Gölet mevkii Kaynaklar/izmir
Tel:232-443 07 22
info@yorukobasi.com


Bizi Arayın