Yörük Çadırı Fiyatları

kıl çadır,خيمة بدو, yörük çadırı

Yörük Çadırı fiyatları mekan ölçüsü de dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Ayrıca çadır yapımında kullanılan malzemeler de ekstra maliyet çıkarmaktadır. Çadır kurulacak yerin uzaklığı da doğal olarak işin içine ulaşım masrafını dahil etmektedir. Genel olarak bu maliyetler ayrı ayrı hesaplanmak yerine toplam ortalama bir ücret verilmektedir. Bu yüzden çadırı kuracak olan ekiple görüşmeniz gerekmektedir. Fiyatlar çoğu zaman metrekare olarak hesaplanmaktadır. Mekan ne kadar geniş ve yüksekse fiyat da doğal olarak artacaktır. Fakat çoğu yapıya veya malzemeye göre kıl çadırı daha ekonomik ve estetik olmaktadır. Her ne kadar fiyat bazen yüksek olarak düşünülse de el emeği olan, belki de yüzlerce kişinin elinden geçen bu ata yadigarı eser fiyatını oldukça hak etmektedir diye düşünüyoruz.

kıl çadırlar

Kıl (yörük) Çadır Fiyatları Modeline Göre Değişiyor

Son zamanlarda mekanların dekorasyonu için kullanılan kıl (yörük) çadırı değişik modellerde ve ebatlarda kurulabiliyor. İster motifli ister düz ister siyah beyaz olarak dokunabilen bu çadırların fiyatları da kullanılan malzemeye ve motife göre çeşitlilik gösteriyor. 
Özellikle restoran ve otellerin bahçe kısımlarını süsleyen bu çadırlar hem otantik bir görünüm hem de mekan açısından ferahlık ve serinlik sağlayabiliyor. Özellikle çöl ikliminde kullanılan bu çadırlar dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Basit anlamda kurulması kolay olsa da iş mekan dekorasyonuna gelince biraz zorlaşıyor. Bu yüzden işin ehli bu konuda tecrübeli kişilerin bu çadırları kurması gerekiyor. Aksi durumlarda istenmeyen kazalar ve zorluklar yaşanabiliyor. Kıl çadırı artık kolayca temin edilebiliyor. Bir çok çadır çeşidine göre hem doğal hem de uygun fiyat olanağı sağlayan kıl çadırı özellikle ege bölgesinde yaygın olarak üretiliyor.
Sizin de mekanınızda ya da evinizin bahçesinde kıl (yörük) çadırı kullanma düşünceniz varsa bize ulaşarak kıl çadırını temin edebilirsiniz. İsterseniz kurulumunu biz yapıyoruz.

Bizi Arayın