Kıl Çadırı Deprem İçin Kullanılabilir- Ateşe Dayanıklıdır- Yanmaz

Kıl Çadırı Deprem İçin Kullanılabilir- Ateşe Dayanıklıdır- Yanmaz


 Kıl Çadırının özelliklerinden bir tanesi de ateşe tutulduğunda yanmamasıdır. Ancak bu özellik el dokuması ürünlerde ve saf keçi kılı kullanıldığında geçerli olmaktadır. El dokuması kıl çadır, %100 doğal kıl çadır için bize ulaşabilirsiniz.

kıl çadır depremde, yanmayan kıl çadır, yangına dayanıklı çadır, klimatik özellikli çadır, deprem içiin kıl çadır, kıldan yapılan çadır yanmaz, yanmayan çadır, deprem çadırı, depremlerde kullanılan çadır,yörük çadırı deprem, kıldan yapılmış yanmaz çadır 
kıl çadırlar

Keçi Kılından Yanmayan Çadır

Keçi kılından yanmayan çadır üretildi. Tamamen doğal malzeme kullanılarak yapılan çadırların ayrıca kış ve yaz klima özelliği taşıdığı belirtiliyor.Termal özellikli bu çadırlar hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanılıyor.

Kıldan yapılan çadır yanmıyor

Son zamanlarda televizyonda, internette karlşılaşmış olmalısınız. Keçi kılından yapılan çadırların ateşe dayanıklı olduğu su götürmez bir gerçektir. Keçinin kılı ne kadar çok ateşe mağruz bırakılırsa bırakılsın kolay kolay tutuşmuyor. Sadece biraz deforme oluyor. Bunu deneyip kendiniz de görebilirsiniz.
Doğal olmasının elbette buna katkısı mutlaka vardır. Geçmişten bugüne kullanılan kıl çadırların bu kadar ilgi görmesine şaşmamak gerekiyor. Arabistana da ihraç edilen çadırlar ister konaklama olsun ister dekorasyon amaçlı olsun , her alanda kullanılmayı hak ediyor. Bu doğal ürün günümüz şartlarında bile birçok insanın karşılaştığı sorunlara çözüm oluyor. Özellikle deprem bölgelerinde hem soğuktan hem sıcaktan koruyan özelliğ sayesinde ilerleyen yıllarda bu tip afetlerde kullanılması muhtemel görünüyor.

Bizi Arayın