şelale otağı küçük

Şelale Otağı Restoran Tarsus

Yörük keçi kıl çadırı ile yapılmış kamelyalı bir proje modeli örneğimiz: Tarsus’a yolunuz düşmüşse mutlaka Şelalenin bulunduğu bölgeyi de görmüş veya duymuşsunuzdur. Bu meşhur mekanda açılmış olan “Şelale Otağı” adlı kahvaltı yerinin dekorasyonu, çadır kamelyaları, ve büyük kıl çadırları Osmanlı Yörük Çadırı tarafından yapıldı. Mekana ait fotoğrafları ve çeşitli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Sizin de eğer düşünceniz böyle bir kahvaltı yeri açmak veya mekanınıza bu çadır dekorasyonunu uygulamak istiyorsanız lütfen bize telefon numaramızdan veya eposta adresimizden ulaşın.

Tarsus Şelale Otağı Kahvaltı Yeri’nde neler var:

 • Otantik bir ortam içerisinde keçi kılı çadırdan yapılmış kamelyalar altında ferah masalar.
 • Farklı türlerde ve her yerde göremeyeceğiniz çeşitte hayvanlar (tavus kuşu, sülün, keklik, tavşan kaz.. vb.)
 • Tamamı doğal ve ev yapımı çeşit çeşit turşular.
 • Çocukların oynaması için geniş ve yeşillik dolu bir alan.
 • Zeytinden el yapımı reçele kadar farklı türde kahvaltı içeriği.
 • Farklı içecekler ve tabi ki de enfes demlenmiş bir çay.

Şelale Otağı’na ait resimler:

 

Otağ Tip Çadırları Kıl Çadır (Yörük Çadırı) ile İnşa Etmek Mümkün

Otağ çadırları bir çok mekanda görmeniz mümkün. Otağ çadırları değişik malzemelerle yapılabiliyor. Genellikle kafe restoran gibi mekanların bahçelerinde karşılaşabileceğiniz otağ çadırlarını biz keçi kılından yapılmış yörük çadırlarımız ile inşa ediyoruz. Otağ çadırların en büyük özelliği gösterişli ve eskiye ait bir görüntü sunması. Tarihimizi ve kültürümüzü yansıtan bir görünüme sahip olan bu çadırlar otantik bir mekan yaratmanıza imkan sağlayacaktır. Peki kıl çadır ile yaptığımız otağ çadırların avantajları neler? İşte onlardan bazıları:

 • Kıl çadırdan yapılan otağ çadırları, otantik bir ortam yaratır.
 • Bu Çadırlar ister yazın ister kışın kullanılabilir.
 • Kıl çadırlar yanmaya karşı dayanıklıdır.
 • Keçi kıl çadırı tek kat olarak kurulursa, içerisi hava alır.
 • Kurulan çadırlar uzun süre dayanıklılığını korur.
 • Kafe ve restoran dekorasyonu için çok uygundur.
 • Fiyatları çoğu çadır sistemine göre hesaplıdır.


Bazı otağ tip yörük çadırları örnekleri:

Çadırlarımızın yapılışı ile ilgili bir videoyu da burada izleyebilirsiniz. 


İlginiz için teşekkürler.İyi günler.Kıl Çadır Malazgirt’te – 71 Kırgız Keçe Otağ Çadırı Kuruldu

Malazgirt’e 71 kıl çadır getirilmiş. Resimlere bakılırsa kırgız çadırı yani keçe çadırı olarak görünüyor. Tabi ki bu etkinlik çok güzel ve anlamlı; çadırların bu şekilde temin edilmesinde elbette ince bir düşünce ve hesap vardır. Umarız bu şenlik amacına ulaşır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Anadolu’nun kapılarını Türklere açan büyük kumandan Sultan Alparslan’ın kahramanlığını ve Malazgirt Savaşı’nı binlerce gencin katılımıyla kutlayacak. Sultan Alparslan’ın adını taşıyan 1071 genç ve Türkiye’nin değişik bölgelerinden gelecek olan binlerce genç, 26 Ağustos 2013’te bu toprakların bizlere vatan olmasını sağlayan Malazgirt Savaşı’nın yapıldığı Malazgirt Ovası’nda buluşacak. Alparslan’ın kıl çadırlarında konaklayacak olan gençler, zaferin 942. yıldönümünde ecdadın hatırasını yerinde yâd edecek.

malazgirt çadırları


 KATILIMCI GENÇLERİN 1071’İNİN İSMİ ALPARSLAN!

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın da katılımıyla gerçekleşecek organizasyona Ağrı, Erzurum, Diyarbakır, Bitlis, Van, Batman başta olmak üzere farklı illerden binlerce genç katılacak. Muş’un Malazgirt ilçesinde toplanacak olan gençler arasında 1071 tanesi ismiyle öne çıkacak. Sultan Alparslan’ın adını taşıyan 1071 genç, projenin dikkat çeken yönlerinden sadece bir tanesi olacak.


 KIRGIZİSTAN’DAN 71 KEÇE KIL ÇADIRI SİPARİŞ EDİLDİ
kıl çadır malazgirt

 Malazgirt’e gelecek olan gençlerin konaklaması projeye uygun bir şekilde yapılacak. Dönemin atmosferini yaşatmak isteyen Bakanlık, gençleri Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan’ın kıl çadırlarında konaklatacak. Kırgızistan’a şimdiden bin adet çadır için sipariş verilmiş durumda!


 MALAZGİRT CANLANDIRILACAK

 Program, tarihteki sürece uygun olarak 26 Ağustos’ta 1071’e ithafen sabah namazının kılınmasının ardından başlayacak. Ovada toplanacak olan gençler, ilginç bir canlandırma ile karşılaşacak. Sultan Alparslan ve Alparslan isimli 1071 genç, şehre giriş yapacak. Gösteride “Doğadaki İnsan” programı ile herkesin beğenisini kazanan Serdar Kılıç, şehrin temsili anahtarını bir devlet büyüğüne teslim edecek.


 MUSTAFA CECELİ İLE SÜRECEK

 Program kapsamında Türklerin önemli bir geleneği olan gökbörü oyunu da canlandırılacak. Gençlerin sevdiği sanatçılar arasında yer alan Mustafa Ceceli ise program çerçevesinde bir konser verecek.


 TARİHE YOLCULUK

 Projeye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin koordinasyonuyla 81 il genelinden belirlenecek gönüllü gençler katılacak. Gençler, 25-26 Ağustos tarihleri olmak üzere iki gün sürecek olan program boyunca Anadolu kültürünü ve mirasını tanıyacağı gezilere katılacak.


 TARİHİNİN EN KALABALIK GÜNÜNÜ YAŞAYACAK

yörük çadırları

 1071’de savaşa ev sahipliği yapan Malazgirt Ovası tarihinin en kalabalık günlerinden birine şahitlik edecek. Program kapsamında gençlerin yanı sıra sporcular, sanatçılar, öğrenciler ve vatandaşların yanı sıra devlet erkanı da Malazgirt’te buluşacak. Her türlü afet sonrası hizmet vermek üzere eğitilen 120 kişilik Gençlik ve Spor Bakanlığı Afet ve Rehabilitasyon Gönüllüleri de (GARD) etkinlik süresince Malazgirt’te olacak. Bakanlığın düzenlediği organizasyonda 81 il valiliğinin yanı sıra, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, üniversiteler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri, gençlik merkezleri, STK’ler, Dağcılık ve İzcilik Federasyonları, Muş Valiliği ve Malazgirt Kaymakamlığı gibi pek çok kurum yer alacak. 


Kaynak: gsb.gov.tr
Haberle İlgili Videolar Aşağıda 

Malazgirt Kutlaması için hazırlanan Reklam Tanıtım KlibiKıl Çadırların Alana Kurulması 

Müşterilerimiz Kıl Çadır Hakkında Neler Söyledi & Neler İstediler

yeşil alana kurulmasını istiyorum… kenarlarını istediğimde açabileyim.. içine birkaç masa atıp kafe hizmeti verebilmeliyim..
 yan taraf ta var toplam m  var ben tlf noyu aldım sizi arayacagım
 
 metrekare alışveriş merkeZinin içine kurulacak…içinde fotograf sergisi yapılacağı için yağmur geçirmeme gibi ekstra özelliklere sahip olmasına gerek yok..fiyat ile ilgili dönüşünüzü bekliyorum
 metreye  metre yoruk kil cadiri.
evin arka bahcesindeki veranda uzerine kurmak istiyorum
rengi kirmizi ve tonlari.
lutfen bana fiyatini email ile yollayin
tesekkurler
Tansel
ortalama m.kare alanlı yazlık bir çalışmanın etrafı bir metre kapalı olsa yetr malıteti duşuk olan bir çalışmanın fiyatı mümkünse resim yollarsaız sevnir
 metrekare bir alana kurmak istiyorum etrafında   adet aileye hitap edecek sekilde kucuk cadırlar olacak otagın içine  adet şark köşesi istiyorum sizden ricam maliyeti hakkında bilgi vermeniz teşekkurler
 metreye  metre ön ve arka kapı  pencere kazıkları dahil yanmaz ozellikte ve baca bulunmalı teknik şarname gondermeniz rica olunur tel .   
iyigünler

benim sorum öncelikle almanyayada cadir satiyormusunuz?
su an buradaki norm’larin nasil oldugunu arastiriyorum. malesef burada o tür yapilar icin belirli normlar var misal rüzgara dayaniklimi cadir cabuk ates aliyormu gibi.
Otağ tipi kıl çadırı normal cadirbezinden de yapiyormusunuz? Yaz ve Kis’a uygun oluyormu?
bizim düsündügümüz cadir en az  metre kare olmasi lazim. Bize bir kesin olmasada asigi yukari bir fiyat belirlermisiniz?
Sayfanizda Adres belirtmemissiniz hangi sehirde bulunuyorsunuz? bizi bu konular hakkinda bilgilindirirseniz cok seviniriz.

saygilarimla
Mustafa Saridogan

genıs akaryakıt ıstasyonu
yaklaşık  metre kare yer uzun kenarlara şer adet pencere yapılacak ancak o yan taraflar yazın açılması lazım. size zahmet bana bir fiyat verin
 m civarı….burdur karaçal köyü petrol ofisine kurulacak.
birer adet lütfen fiyat bildiriniz.
 m
açık alanda yaklaşık  kişilik oturma alanı kapsamalı
*
tek uzun yon acık olacak geri kalan  kenar kapalı üçgen normal çatı gibi olacak
demir iskelet üzerinde olacak yanı gerdirmek için içten profil bağlantılı olacak bunu osmanlı kahvehanesi olarak kullanılacak bize enkısa zamanda ulasırsanız sevinirim
uzunlugu  metre yükseklik  metre genişlik metre olacak
Çadırla kapatılacak alan zemin olarak m.çatı yüksekliği ve diğer çap olarak  metre olacaktır.
bu alanın kıl çadır yapılır ise malzemenin tamamı sizden olması ve kurulum dahil.anahtar teslim fiyatını alabilirmiyim.
teklif verriseniz sevinirim.
çok teşekkür ederim
– M ALAN İÇERİSİNE KERMES YAPMAK İSTİYORUZ BUNUN İÇİN ÇADIR ÇEŞİDİNİZ VE FİYATLAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.
..
alanı  metrekare yükseklik yanlarda metre orta zırve yükseklik . metre
mrh ben cadirlarla ilgili bilgi almak istiyorum m lik oba cadirlarinin fiyati nedir. ne kadar da surede teslim ediliyor.yagmur suyuna dayaniklimi bunlarla ilgili bilgi almak istiyorum tesekkurler
Hazır bir kamelyamızın üzerine kıl çadırla kapmlama düşünüyoruz. Alanımız  metrekaredir. kapatılacak toplam alan  metrekaredir. branda çadır ve izo cam olacaktır.  adet *, pencereler olacaktır. fiyat teklifi bekliyorum saygılarımla Üzeyir Yaşar  uzeyir_yasar
KAFETERYAMA KIL ÇADIR KURMAK İSTİYORUM.YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?
ıyı aksamlar ben seval çelenk mimarım dekorasyonunu yaptıgımız bır restaurantın teras katında yörük cadırlarınızdan kullanmak ıstıyoruz örtü olarak kullanmak ıstıyoruz X bır alanın uzerını ortmek ıstıyoruz bızım ıcın fıyat ve sekıl olarak bır teklıfte bulunursanız sevınırım
DERNEK BAŞKANIYIM GELENEKSEL ŞENLİĞİMİZDE KULLANMAK ÜZERE KIL CADIRI KİRALAMAK İSTİYORUM.
İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM.
Merhabalar,
-,-m lik kil çadırının kurulumu dahil ne kadar
kurulumu kendimiz yapabilecek şekilde ise kurulumsuz fiyatı lütfen
ne kadar sürede tamalanır sipariş
Başarılar diliyorum
cefe cadırı  dıye gecen cadırın malıyetını ögögrene bılırmıyım

yörük çadırı-
kafe çadırı—
park çadırı –
park çadırı
restoran çadırı
kafe çadırı – gece
resimleri bilgilerinize


yörük çadırı fiyatları hakkında bilgi
ramazan şenliklerinde kullanabileceğim   kişi alacak çadır kiralamak istiyorum kompile oturma gurubuyla beraber narğileler dahil fiyatını öğrenmek istyrm
 metre genişlik ve  metre uzunluğunda çatı şeklinde dikdörtgen yörük çadırı almak istiyoruz kafenin bahçesinin üzerinde kullanılacak fiyat istiyorum
Selamınaleyküm, hayırlı işler dilerim…
Ben yeni Marmara Üni. işletme mezunuyum ve kendi işimi kurmak istiyorum, yörük çadırından oluşan bir kafe kurmak için bilgi topluyorum acaba tüm modelleriniz için fiyat listesi göndermeniz mümkün mü?
Ramazan boyunca  adet çadır ihtiyacımız olacak. Restaurantımızın bahçesine kurulu olacak ve mescid olarak kullanulacaktır.
Ebadı herbirinin – metrekare olması gerekiyor.
Lütfen acil fiyat istiyorum.
Tsk.
Yalova’da hobi meyva bahçesi yapıyorum,Kendim ve misfirler için osmanlı ruhunu kaybetmemek adına ufak bir yörük veya sizin önereceğiniz cinsten m – m arası çadır düşünüyorum.Bilgilerinizden faydalanmak isterim.Saygılarımla
resteurant ve cafe çadırı ne kadar
yörük çadırı fiyatı almak istiyorum  m olacak ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler
bolu mudunu ılcesınde turıstık cafe ıcın yoruk cadırı kurmak ıstıyorum.
iyi günler
konaklama amaçlı kulanabileceğimiz oatağı çadır fiyatı alabilirmiyiz. Her biri  metre kare olacak.  adet
teşekkürler
Selamlar, Ben Kütahya’nın Domaniç İlçesinde Osmanlının Doğduğu Topraklarda yaşayan Mustafa Yiğit.  yıl önce Memleketime yurt dışından kesin dönüş yaptım. İlçemde, ailem ile Yerel Yayın Yapan Domaniç Gazetesi ve bir de kuaför salonu işletiyorum. Düğün davetiyesi, fotoğraf çekimi, kuaför hizmeti vermekteyim. İlçemde düğün salonu yok. modern bir salonu kaldıracak kadar düğünde yok. Kıl çadırlara olan merakım aklıma bir fikir getirdi. Adı osmanlıyla anılan ilçemde neden yörük çadırında düğün olmasın diye düşnürken sitenizi buldum. Sizce böyle birşey mümkün olrmu olursa bana kaça mal olur? nasıl bir şey olur yardımcı olursanız sevinirim.

Temmuz  Domaniç Bursa Caddesi Yiğitler Vadisi Kütahya.    domanicgazetesi www.domanicgazetesi

etmangal açacağız çadır düşnüyoruz görüşmek isteriz.
meraba kamp alanı yapmak istiyorumm kıl çatır ihtiyacım olabilirr ama bir ailenin konaklayabilecegi büyük lüükte oalcakk ankaradan yazıyorumm fiatlar hakkında bilgi almak istiyorumm ilgilenirseniz sevinirimmm selamlarr
cafe yapmak için yörük çadırı fiyatını ögrenmek istiyorum
rostorant yorük cadırı fiyatı nekadar
kafeterya mın bahçesini komple kıl çadır yapmayı düşünüyorum.yanlar cam üstü kıl çadır olarak Yerim Ankara’dadır. yerine göre ölçü alıp fiyat verebiliyormusunuz.
metrekare fiyatı mı yoksa her işin fiyatı ayrı mı?
telefonum
açık hava düğün salonıu ve restorant ımızın üstunu kapatmak istiyoruz yaklaşık alanımız  metre kare yerimiz kırıkkalede
kıl çadır nedir ki?
 kafe için çadır arıyorum
Biz Giresunda bir restorant kurmak istiyoruz yörük çadırı şeklinde yanlız bu çadırın kar ve yağmur suyu geçirmemesi lazım.  metre kare bir çadır istiyoruz . Fiyatının bize ne kadara geleciğini bildirirseniz çok teşekkür edicez.

kağan incekara

bursa orhaneli nin yörük köyündenniz köyümüzün özel günlerinde ve şenliklerde kullanmak için keçi kılından yörük çadırı yapmak istiyoruz kendimiz iskeletini yaptık giydirmek bize kaça malolur veya sizin yapacagınız çadır bize kaça malolur.  görüşelim.
m bahce alanimiz icin kisin hizmet vermek uzere kil cadir almak veya kiralam istiyoruz yardimci olursaniz sevinirim

 

Merhabalar, Yörük çadırlarınıza ilgi duymaktayım. yaklaşık  –  kişilik çadır fiyatlarınız nelerdir acaba ? ya da hangi boyutun nekadar olduğu konusunda bilgilendiri misiniz ?

Mail : m.storm adresime gönderirseniz sevinirim
Teşekkürler
Gizem Tümkayaalp

Yörük çadırı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Bana sadece çadırın kumaş kısmı lazım, tentesini kendim halledeceğim. Acilen dönüş yaparsanız sevinirim.  m lik bir alan kapatacağım. Teşekkürler. TANER TOPCU  
 
Yörük çadırı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Bana sadece çadırın kumaş kısmı lazım, tentesini kendim halledeceğim. Acilen dönüş yaparsanız sevinirim.  m lik bir alan kapatacağım. Teşekkürler. TANER TOPCU 
Gdfg
ukrayna odessa da m lik acik alanim var buraya yaz kis kullanila bilecek cadir istiyorum mail atarsaniz sevinirim fhgiresun FATIH
biraz kıl var alırmısınız? tel  hasan
merhaba ben adnantelefon numaram;.hatay ilinden samandağ ilçesinde metre eninde metre uzunluğunda metre yüksekliğinde bir alanı kıl ya da yörük çadırıyla kapatacam.ama aralarındaki farkı bilmiyorum ayrıca para farkı bulunuyor mu?taksitlendirmesi var mı?bilgilendirirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.
çadır
 kıl çadır tedarik etmek istiyorum metre karesi kaça mal olur kurulumu yapıyormusunuz
merhaba ben adnan tel:.hatay-samandağ ilçesindeyim
metre eninde metre uzunluğunda metre yüksekliğinde bir alanı kıl çadırla kapatmak istiyorum.fiyatı öğrenebilir miyim
kil cadirin metre karesi ne kadar?istenilen dizaynda yapiyormusunuz?bana catirin iskeleti dahil bana metre kare fiyatini yazarsaniz cok sevinirim.birde yilda kac adet catir imalati yapiyorsunuz.bana bu konuda bilgi verirseniz cok sevinirim.bu zamana kadar yapmis oldugunuz kil cadiri veya yoruk cadiri resimleriniz varsa bana gonderirseniz sevinirim.birde tek sorum olacak yoruk cadirini hangi malzemeden yapiyorsunuz oda kil  iyi calismalar dilerim beni en kisa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim
fethiye MUĞLA kıl su geçirmeyen yakaşık  metrekare çadır nekadara mal olur
Merhaba. Çadır ürünleriniz hakkında bilgi almak icin rahatsız ediyorum sizi. Ben kücük bir fast food işletiyorum ve bunun yanında bos duran arazime cadır kafe yapmayı planlıyorum. Tabi bunun için öncelikle çadır fiyatları hakkında bilgi almak istedim. Metre kare hesabı mı yok sa kücük orta büyük boy diye boy boy mu ? Kurulumu Nasıl ? Sizin çalıştıgınız il dışına nakliyesi Nasıl ? Bunların Kabaca maliyeti bana ne olur ? Ödeme Koşulları nasıl ? Bunlar hakkında biraz bilgi verebilirseniz size cok minnettar kalırım.
Telefon Numaram :
Bunun dışında mail adresim :
Bu iki iletişim yoluylada bana ulaşabilirsiniz. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar. Cihan GÜL
ıyı gunler restoran tıftık cadırı ıle altdakı buyuk cadırınıza benzeyen cadırlarınızın resmılerı ve fıyatlarını sızden ogrenme yada maıl ıle alma sansım varmı.
bırde yarım kat daha olan cadırlarınız mevcutmu ıcınde
MEHMET AKIN …
Kumaş hakkında; / Canvas  gr/m . m  cm ham kumaşımız var fiat; . tl ilgilenirseniz
saygılarımla
 m.restoran tipi kıl çadırın maliyeti nedir.Kurum montaj dahil.
Merhaba,
m’lik kış şartlarına dayanacak ve sürekli yaşama uygun, gece kalmak için elverişli bir çadır için fiyat almak istiyorum. Kurulum hariç. iskeletli ve iskeletsiz fiyat almak istiyorum.

Mail ile ulaşmanızı rica ederim. Mert Denizalp mdenizalp@

slm * bir kıl çadırının fiyatı ve tamamı ve sadece catı aksamı olarak fiyat istiyorum ve catı izalasyonu neler dir ilgilenirseniz sevirim.tel
bbilalaydin
bilal_aydin
     aydın da kızılcaköy kavşağında köy kahvaltısı hizmeti verdiğim bir bahçem var orada yapmak istediğim kapalı alanda ekonomik olursa kıl çadır kullanmayı düşünüyorum.detaylı bilgi için ararsanız sevinirim.iyi çalışmalar.efkan kör
yeni devir aldıım cafemin m ni kıl çadırı yapmak istiyorum fiyatı nekadara mal olur öğrenmek istiyorum GÜVEN güvenç     mail adresim. guven_guvenc

bana büyük çadır lazm.  metre kare
.bilgi istiyorum..
 merhaba ben yörük çadırı tarzı bir cafe açmayı düşünüyorum yaklaşık metrekare civarında bir mekan düşünüyorum beni tedirgin eden tek şey kışın ısınma problemidir bu konu ve ortalama fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Evim dublex fakat üst kattan curender yapmakta ve bende bu durumu keçe ya da yörük çadır kumaşı ile gidermek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim     
merhaba,Rize/ayder yaylasında kurmak istediğim çadır kamp için fiyat araştırması yapıyorum. genelde soğuk ve yağışlı bir iklime sahip yaylamızda kıl çadırın daha sağlıklı olacağını düşünmekteyiz. buna göre m lik oda şeklinde bir çadırın maliyeti ne olur. bu çadırdan  adet istesek bize ne kadara mal olur. ayrıca kurulumu kendimiz yapabilirmiyiz. saygılar. emeğinize sağlık
    idris özgen . bir önceki mesajda iletişim bilgilerimi yazmayı unuttum. Rize / ayder yaylasında kurmak istediğimiz çadır kamp için fiyat araştırması yapmaktayız. genelde soğuk ve yağışlı bir iklime sahip yaylamızda kıl çadırın daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz. buna göre m lik oda şeklinde  adet çadır istesek bize maliyeti ne olur. ayrıca çadırların kurulumunu biz yapabilirmiyiz. saygılar. emeğinize sağlık.
Merhaba adım NASIH ben siirtte yaşıyorum ve burda yörük çadırlı bi nargile ve gözleme yeri açmak istiyorum şuan fiyat araştırması yapıyorum bana bu konuda bilgi verirseniz sizinle çalışabiliriz şimdiden tşkler GSM no
mehmet karakaya
m kocaeli/gebze de kurulacak, içerindeki oturma yerleri ve tüm aksesuarlar ve sizin önereceğiniz görseller ve anahtar teslimi fiyatlandırırmısınız iyi çalışmalar,
merhaba istanbul beylik düzünde bin metre kare buz pisti için kıl çadırdan gösterişli otağ çadır yapmak istiyorum fiyat ve tasarım yapabilirmisiniz ayrıca ödeme şeklini söylerseniz değerlendireceğiz tlf numaram     hamit demir.
/ metre kare kapalı alanı olan çadırların fiyatlarını öğrenmek istiyorum.kafe yapımı için.şebinkarahisar yörük cafe adındaki işletmenin aynısı olabilir.arda_berat_ mail adresim detaylı ürün ve fiyat listeniz varsa gönderirmisiniz.teşekkürler.
 Kapadokya dan Arıyorum  Senedir Trizim Seltöründe Hizmet Vermekteyiz, Asıl mesleyim Pide Kebap Ve Döner Ustasıyım Çok Büyük Bir Arazimiz Var Trizimin Merkezi nde Çadırda Yemek Vermek İstiyorum Kapadokyada Böyle Bir Yemek Sistemi YOK Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim TEŞEKÜRLER Mehmet ÖZTÜRK
Merhabalar,

Erdoğan Beyle yaptığımız görüşme üzerine, Bir etkinliğimizde kullanmak üzere  veya  adet otağ çadır yaptırmak istiyoruz.

Sizden — ve  m lik çadırlar için fiyat teklifi alabilirmiyiz???

Özden Nar

ozden@bibergrup

Merhabalar,

Erdoğan Beyle yaptığımız görüşme üzerine, Bir etkinliğimizde kullanmak üzere  veya  adet otağ çadır yaptırmak istiyoruz.

Sizden — ve  m lik çadırlar için fiyat teklifi alabilirmiyiz???

Özden Nar

ozden@bibergrup

 metre kare yerim istanbul da altıgen düşünüyorum.ahşap da olabilir.demir de iskele ikisinin fiyatı lütfen yaz kış açık olacak kışa dayanıklı olacak saygılaRIMLA
bilal aydın  
 kıl çadırlarınızla ilgileniyorum
Okulumuzdaki nevruz programlarında kullanmak için Türk çadırı arıyoruz. bünyenizde bulunan defolu, kullanılmış çadırlar ile yardımcı olabilir misiniz? çalışmalarınızda başarılar diler alakanıza şimdiden teşekkür ederim.
Mustafa Oğuz ÖZGÜR
Fizik Öğretmeni – ANKARA
suat akyildiz bilgi almak istiyor tesekkurler     ulasabilirsiniz
şilede gözleme ve kafe olarak yaz kış kullanmak istiyorum düşüncem  metre kare ve altıgen yada yuvarlak düşünüyorum.bunun bana maliyetini verirmisiniz saygılar.bilal aydın
i
SELAMLAR
İZMİR DEN TALEPTE BULUNMAK İSTİYORUM.KENDİME AİT ARAZİMDE KILÇADIRI İÇ DIŞ DÖŞEME ANAHTAR TESLİMİ KULLANIM ALANI OLARAK  M OLARAK DÜŞÜNÜYORUM.BU KONUDA ÖDEME ŞARTLARI İÇ DÖŞEME DAHİL BİR FİYAT VERMENİZİ RİCA EDİYORUM.RÜZGARA KARŞI DAYANIKLILIĞI NEDİR? NE KADAR SÜREDE KURULUR BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
Teşekkürler…
slm     keçilerim var kıllarını satmak istıyorum almak istermisiniz
    bulgaristan varnada yoruk cadiri restourant kurmak icin calismalarima basladim suan mevcut bir nargile kafe ve turk restoranti isletmecisiyim sahile kurmak istedigim cadir restorant  kisilik bana onerecginiz cadir ve fiyatlari beklemekteyim. iyi calismalar. refik kose mail.. refikx
ben yaklasık  metre kare oval bır alana bu cadırı kurmak ıstıyorum ankara polatlı ılcesı nekadara mal olur fıat ıstıyorum
adnan yasar
 OSMANLI YÖRÜKÇADIRI MODEL NO: HAKKINDA DAHA AÇIK BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUM NURİ ŞİMŞEK
MERHABA,

model ve fayatları ödeme şekli hakkında bilgi verirseniz projelerimizde kullanacağız ancak bize bayii fiyatı vereceksiniz iyi çalışmalar adresinden bizi tanıyabilirsiniz

iyi günler Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi olarak  metrekare Otağ Çadır yaptırmak istiyoruz . Fiyat ve ürün hakkında bilgi verirmisiniz. hamdifatih     
 Kürşat kangal
 manisa  e  , metrekare kil cadir fiyati ogrenmek istiyorum.zemini hazir.hayirli isler diliyorum.
slm  mayıs  pazar günü KIRLANGIÇ KÖYÜ .GELENEKSEL KEŞKEK ŞENLİĞİMİZ de kulanmak amaçlı   tane kıl çadırı kiralamak istiyoruz tek çadır kiralama fiyati ne kadardır kurması her şeyi size aittir.ERCAN IŞIK tel    saat. ararsanız sevinirim
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Otağ Kıl Çadır alımı teklifine linkten ulaşabilirsiniz.Tel: Fax:
 Projelendirme nasıl oluyor
. Ortalama bir fiyat için bilgi.
Boz-Üy (Keçe Çadır) fiyat bilgisi edinmek istiyorum. metrekare alana sahip olsun istiyoruz. yani yarıçapı  metre gibi düşündük. ilk aşamada nakliye ve kurulum hariç olarak düşünelim. kıl keçe ve suni keçe olmak üzere iki farklı seçenekli olarak fiyat teklifi rica ediyorum.
not: çadır içinin – metrekarelik alanını duş ve tuvalet olarak basit bir paravanla ayırmak suretiyle yaptırmayı da planlıyorum.sizin tasarımlarınızda böyle bir seçenek varsa ayrıca bilgi almak isterim.
Murat Birsen
birsenmurat
 çadır ihtiyacımız var araştırıyoruz. bilgi verirseniz seviniriz
İYİGÜNLER. .X. ÖLÇÜLERİNDE DEMİR İSKELETİM VAR. SADECE ÇATI KISMINA SİYAH KIL ÇADIR DÜŞÜNÜYORUM. FİYAT ÖĞRENMEK İSTİYORUM SAYGILARIMLA. SİNAN ULU
modeline göre fiayatların rica edecem
 istanbul şile bölgesinde cadır istiyorum bilgi verirseniz sevinirim ölçü konusunda net fikrim yok ancak büyükçe olabilir.
selamlar…ürünlerinizdeki TÜRKMEN ÇADIR FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM…ORTALAMA  MT ÇAPLI OLACAK TEL : –

REYHAN ŞATIR-İZMİR


– metrekare civarında düşündüğümüz cafe için  tarafı çevrili  tarafı tamamen açık bahçeye bakacak cafe için uygun olacak ürün çeşidiniz için fiyat bilgisi rica ediyorum.
Kurulum İstanbul’da yapılacak . metre kare fiyatı nedir acaba
Murat AYYILDIZ
Bursada öğrenci yurdunun kermesi için  adet büyük boy çadır kiralamak istiyoruz  günlük fiyatı ve gerekli bilgiler hakkında görüşebilir miyiz? İyi çalışmalar.     Kerim Özyalım
telefon numaram +    litvanyada vilnius sehrinde bir cadir resteorant acmak istiyorum, detaylar,fiyat,dizayn gibi konularda genis bilginizi istiyorum saygilarimla

uab kiristex sirketi
sirket sahibi
Bahadir UCA

Yörük çadır m fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyordum.     yasin Ekinci
Cevdet Kılıç ilgilenirseniz seviniriz.saygılarla
YCS Medya gıda turz.ltd şti
Sayın Yetkili,

Fethiye Girdev Camp alanımız da kullanılmak üzere ,  ve  kişilik çadır fiyatları almak istiyoruz.. Telefon görüşmemiz üzerine demirci ile yapılacak işlemler tarafımızdan yapılacaktır. Fiyat teklifinizi bekliyorum. Fiyat teklifinde metre kareleri de belirtmenizi rica ederim.

Saygılarımla,
Hülya Sedetmen

 ben restaurantıma cadır kurmak ıstıyorum ararsanız sevınırım bılgı almak ıstıyorum
slm  m yuvalak kılcadır ıhtıyacım var fıyat verırsenız sevınırım .artı ucbucuga dort uc adet satıs reonu on tarafı acık cadır
feyza kaya karabük restorant ve konaklama yapılabilcek çadır fiyatlarınızı ögrenmek istiyorum.

Çok Teşekkürler

Bizi Arayın