Covid-19 Korona Pandemisi ve Kıl Çadır

Kovid-19 Korona pandemisi başlangıcından bu yana tüm sektörleri etkilediği gibi, konaklamaların düğün salonlarının kafe ve restoranların dekorasyon ve sıfırdan kurulumunda kullanılan keçi kılı ilke dokunmuş iplerden örülen bezden yapılan “kıl çadır” prefabrik yapılarını da etkilemiştir.

Kıl çadırlar

Kıl çadırı bildiğiniz gibi portatif bina şeklinde kurulabilen bir yöntemdir. “Osmanlı Yörük Çadırı” Olarak bu sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Kıl çadırdan yapılan ürünleri kıl çadır ürünleri sayfamızda inceleyebilirsiniz. Bu işte güven ve özveri en önemli iki faktör. Bu konuda müşterilerimizin de bize desteği sayesinde bugüne kadar birbirinden değerli bir çok projeyi üstlendik. Başladığımız her projeyi sonuna kadar getirip bitirdik.

Kıl çadır otağ

Otağ yörük çadırı

Korona pandemi sürecinde alışkanlıklarımız da değişti. Artık eğlence veya tatil anlamında daha sakin toplu kalabalık olmayan yöntemleri tercih eder olduk. Düğün salonları kısa süreli bir aktivite sonrasında yeniden kısıtlandı ve bir çok işletme de eski alışkanlıklarından vazgeçmek zorunda kaldı. Bu noktada kıl çadır üreticisi olarak biz de daha yeni tarzda ürünler geliştirmek ve işletmelerin isteği doğrultusunda daha ferah ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz. Özellikle bungalov tarzı tatil alanları ya da açık alan kafe restoran gibi işletmeler artık kıl çadırını daha çok tercih eder hale geldi.

Hepimizin zor zamanlar geçirdiği bu dönemde kalite ve özveriden tavla vermeden hala yeni konaklama alanları kafeler, restoranlar ve portatif prefabrik evler inşa ediyoruz. Prefabrik ev modellerimizi kıl çadır resimleri bölümünden inceleyebilirsiniz. Umarız bu dönemi en sağlıklı biçimde atlatır ve eski güzel günlerimize yeniden döneriz. Allah hayırlı işler, bereketli kazançlar nasip etsin.