“Osmanlı Yörük Çadırı” keçi kılıyla dokunmuş iplik bezlerinden mekan tasarımı ve yeni mekanlar oluşturmak aracıyla kurulmuş bir firmadır. Asırlardır bu işle uğraşan atalarımızın emeklerini bir nebze olsun yaşatmak ve bir adım ileriye götürmek niyetindedir,

Kıl çadırı farklı yöntemlerle dokunabilmekte ve günümüzde sanayi ve teknolojinin de gelişmesiyle artık makinelerde de işlenebilmektedir. Özellikle Arap ülkelerine ihraç edilen kıl çadırı, artık yurt içinde farklı dekoratif amaçlar için de özellikle kullanılmaktadır. Son zamanların ünlü dizileri Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman ve Uyanış gibi dizilerle de ön plana çıkmayı başaran bu prefabrik çadır konaklar bir çok kuruluş ve kişi tarafında tercih edilir hale gelmiştir.

Kıl çadır mekanları güzelleştirmek, padişah çadırları yaratmak için birebir. Kıl çadırın otantik görünümü ve insana güven veren havası bir çok mekan sahibi için tercih sebebi oluyor.

Değişik model ve renklerde yapılabilen kıl çadır (yörük çadırı), kullanıldığı alanları bambaşka bir ortama dönüştürüyor. Aşağıda çeşitli renk ve modellerdeki kıl çadırlarımızı inceleyebilir daha fazla bilgi ve kurulum için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. “Osmanlı Yörük Çadırı” olarak size en iyi hizmeti vermek için en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Osmanlı Yörük Çadırı olarak kalite ve anlayış prensibiyle hareket etmekte ve müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaktayız. Sizlerle birlikte çalışmak bizim için sadece bir iş değil aynı zamanda bir kültür etkinliği bir paylaşımdır.